Wyszukiwarka

FLOWERS FULL COLOR

W trakcie przygotowań do ślubu zawsze przychodzi czas na wybór dekoracji i kolorów na Wasz ślub. W trakcie warsztatów dla par młodych zawsze radzę, aby zacząć tworzenie tablicy-inspiracji od wyboru dwóch kolorów, które staną się fundamentem waszej palety barw, a następnie dodać kolejne akcenty kolorystyczne które stworzą harmonijną całość.

Przy stylizacji stołu naszą bazą stał się pudrowy róż oraz jasna zieleń. To wybór panny młodej - zestawienie lekkie, "miękkie" i kobiece. Wybór pana młodego padł zaś na ciemniejszą zieleń i kolor dobrego, wytrawnego czerwonego wina - czyli kolor marsala. Piękna kombinacja kolorów dla wszystkich romantyczek i romantyków.
Dalej miało być troszkę elegancko i trochę ogrodowo. Kilka gatunków kwiatów, ale nie za dużo tylko trzy rodzaje: goździk, róża i tulipan.
Kwiaty nie ułożone w wymyślny sposób, ale naturalnie, tak jakbyśmy ścięły je przed chwilą w różanym ogrodzie i tak po prostu włożyły do kilku wazonów większych i mniejszych zabranych naprędce z domu.

Pamiętajmy jeszcze o pierwiastku elegancji - dwa rodzaje podtalerzy. Pierwsze okrągłe z lustra i szklane z dekoracyjnymi metalicznymi kulkami na brzegach.
I koniecznie bardzo, bardzo dużo świec na różnych wysokościach tworzących  niezapomnianą  atmosferę przyjęcia.

Sesja wykonana na zlecenie magazynu PANNA MŁODA
Pomysł i wykonanie scenografii - Anna Rutkowska  / dekoratorka ALEX Deco www.dekoracjealex.pl
Fotografie - Leszek Bosak dla magazynu PANNA MŁODA; 

Suknia ślubna, biżuteria oraz wnętrza - SALON WHITE www.salonwhite.pl
Tort, słodycze - GALERIA SŁODKOŚCI www.galeriaslodkosci.pl
Ślubna papeteria - MRs DESIGN www.iammrsdesign.pl

Krzesła chiavari oraz stoły - RAJT hale namiotowe i wyposażenie www.rajt.pl

Podobał ci się artykuł zostaw komentarz

 

Partnerzy

Artykuły podobne

KOLOR ŚLUBU
KOLOR ŚLUBU
Script logo