Wyszukiwarka

FOLKOWO KOLOROWO

W FOLKOWYM STYLU

Trochę na wesoło i trochę na serio. Ślub i wesele na luzie czyli kolorowo i folkowo.
Jeżeli poszukujesz różnych pomysłów na zorganizowanie nietuzinkowego wystroju planowanego ślubu, to poniższy artykuł jest dla Ciebie.
Śluby rustykalne zdobyły już wielu zwolenników, którzy organizują przyjęcia od stodół z wyrafinowaną elegancją i klasycznymi rozwiązaniami w konwencji vintage po piękne, romantyczne uroczystości na świeżym powietrzu.
Dzisiaj pragnę opowiedzieć o ślubach w stylu folkowym, które mogą łączyć wyżej wymienione trendy. Punktem wyjścia do zaprojektowania całej dekoracji stała się papeteria ślubna, która zalała nas paletą mocnych, wyrazistych barw.
To na nich postanowiłam oprzeć całą koncepcję stylizacji.
Mocne, zdecydowane odcienie różu, fiolety, pomarańcze i żółcie na pewno pięknie nawiążą do grafiki ze ślubnej papeterii. Aby sprostać wymaganiom kolorystycznym, które narzuciła stylizacja folk należało umiejętnie dobrać gatunki kwiatów i roślin. Najodpowiedniejsze były gerbery, bo w narzuconych wymaganiach barwnych zmieściły się idealnie, a do tego ich kształt i wielkość są wprost idealne do tej konwencji. Dodatkowo zaaranżowano słoneczniki, róże oraz dostępne w danym okresie zielone liście drzew i krzewów.
To wszystko podkreśla nieformalny charakter całej uroczystości, która idealnie wkomponuje się w niejedną konwencję ślubu plenerowego na łonie natury.

Publikacja: magazyn PANNA MŁODA
Scenografia ślubna, pomysł, wykonanie: Anna Rutkowska - dekoratorka ALEX DECO
Kompozycje florystyczne, elementy dekoracji: ALEX DECO
Tort oraz słodycze: GALERIA SŁODKOŚCI
Suknia ślubna: SALON WHITE, Lillian West
Fotografie: Leszek Bosak dla magazynu PANNA MŁODA

Miejsce: Park przy PAŁACU PASS

Podobał ci się artykuł zostaw komentarz

 

Partnerzy

Artykuły podobne

STYL ŚLUBU
STYL ŚLUBU
Script logo