Wyszukiwarka

GREENERY

ŚLUB W KOLORZE GREENERY

Pomysł na aranżację jest wyjątkowy i pozwala, niezależnie od terminu ślubu, czyli może to być okres zimowy czy bardzo deszczowy, zaprosić naszych gości na przyjęcie stylizowane na letni ogród, winnicę i cieszyć się urokami naturyspokojnie we wnętrzach.
W tym roku firma Pantone postawiła na kolor greenery - odcień zieleni przypominający kolor zieleni budzącej się do życia, wiosennej, świeżej, pełnej witalności. Cieszę się z tego wyboru, ponieważ świetnie wpisuje się w trendy ślubne, w których to właśnie zieleń zaczyna odgrywać coraz ważniejszą rolę.
Sama odcienie zieleni lubię łączyć z bielą, ecru, kolorem szampana czy beżem. Dzięki takim zestawom mogę wykreować spokojne, neutralne  i  subtelne  zestawienia. W zależności od naszej stylistyki poprzez formę ułożenia i dodatki możemy stworzyć dowolną stylistykę odpowiadającą naszym gustom.
Nasza przygoda z kolorystyką greenery zaczyna się w stylizowanej sali Wierzbowego Rancza z pięknym sielskim otoczeniem wokół. Stylistyczne założenie, jakie przed sobą postawiliśmy, to wprowadzenie do wnętrza sali elementów z zewnątrz, tak by przyjęcie weselne pod dachem miało sielski klimat imprezy organizowanej na świeżym powietrzu pod drzewami, których wiele znajduje się w okolicy. Na samym początku zrezygnowaliśmy z dużej ilości kwiatów na rzecz zieleni. Punktem centralnym całej aranżacji stały się drzewa przyozdobione ciętą i materiałową zielenią - pnączami bluszczu, gałązkami oliwnymi, winoroślami i ruskusem, który stał się głównym elementem scenograficznym wykorzystanym przez naszą dekoratorkę - Marlenę - odpowiedzialną za ten projekt. Odcienie bieli i ecru pojawiły się w hortensjach, różach i eustomie. Kwiaty wybierane były tak, aby dodatkowo na płatkach miały delikatne zielone przebarwienia nawiązujące do kolorystyki greenery.
Po wejściu do sali wzrok ku górze przyciągały dekoracyjne drzewka zakomponowane na środku stołów weselnych. Dzięki takim elementom scenograficznym całe wnętrze zyskało dodatkowo na przestrzeni.

Tekst: Anna Rutkowska - dekoratorka ALEX DECO, Pomysł i wykonanie scenografii: Anna Rutkowska oraz Marlena Kraska - dekoratorki ALEX DECO
Fotografie:  Elena Matiash dla magazynu PANNA MŁODA
Wnętrza: WIERZBOWE RANCZO, Suknia ślubna: SALON WHITE; Słodycze i tort: GALERIA SŁODKOŚCI; Papeteria: HELLO calligraphy

Podobał ci się artykuł zostaw komentarz

 

Partnerzy

Artykuły podobne

KOLOR ŚLUBU
KOLOR ŚLUBU
Script logo