Wyszukiwarka

PREZENTY

PREZENTY DLA WASZYCH GOŚCI

 

Nie ma chyba osoby, która nie lubiłaby dostawać prezentów. Czy to małe czy duże, drogie czy też wcale nie, zawsze są dla nas miłą niespodzianką i wywołują uśmiechy radości na twarzach. Bo prezent to znak tego, że ktoś o nas pamięta i myśli... a to zawsze jest bardzo miłe.

 

Skoro zatem Wy jako para młoda dostajecie od swoich gości tak dużo prezentów i kopert z finansową zawartością, w dobrym tonie byłoby im za to podziękować. Oczywiście słowo "dziękuję" będzie jak najbardziej na miejscu, ale jakże  miło  będzie  i  gościom  i  Wam,  gdy  jeszcze  dodatkowo  zrobicie  im  niespodziankę w postaci małego upominku. Taki mini-prezent to podziękowanie od Was dla gości za to, że są z Wami razem w dniu ślubu, na przyjęciu weselnym, że się z  wami  bawią  i  ucztują.

 

Moda na podziękowania dla gości weselnych w postaci mini-prezentów pojawiła się na polskim rynku ślubnym ponad

10 lat temu. Wcześniej goście dostawali oczywiście kawałki weselnych ciast i butelki weselnej wódki, ale miało to zdecydowanie charakter  dzielenia  tego,  co  po  przyjęciu  weselnym  zostało.

Współcześnie, mówiąc prezent dla gości weselnych, nie myślimy już w takich kategoriach. Teraz dla gości szykujemy specjalnie zamówione  przed  ślubem  mini-prezenty.

W tej dziedzinie tutaj różnorodność i pomysłowość jest nieograniczona. Możecie obdarować ich klasycznymi migdałami w czekoladzie zapakowanymi w eleganckie pudełeczka z waszymi inicjałami, mogą to być mini-słoiczki z konfiturą czy miodem z przyklejoną etykietą, gdzie umieścicie podziękowania dla gości, a może wybierzecie zielone sukulenty w małych doniczkach z drewnianymi tabliczkami, na których będą wygrawerowane  wasze  imiona  i  data  ślubu.

 

Przedstawiam w tym artykule kilkanaście różnorodnych propozycji mini-prezentów dla gości, aby zainspirować Was do stworzenia swojego spersonalizowanego upominku, którym obdarujecie rodzinę, przyjaciół i znajomych  obecnych  na  waszym  przyjęciu  weselnym.

 

Tekst: Dagmara Gajewska
Fotografie: serwisy prasowe producentów - FOLLOW ME DESIGN, METIER, MUSCARI, SOAP BUBBLE

Podobał ci się artykuł zostaw komentarz

 

Partnerzy

Script logo