Wyszukiwarka

RED

WYRAFINOWANA KLASYKA ŚLUBNEJ KOLORYSTYKI. ŁĄCZYMY CZERWIEŃ Z SZAROŚCIĄ I BIELĄ. EFEKT ZACHWYCA.

Czerwony to kolor miłości - takie mamy zawsze pierwsze skojarzenie. Kolejna prosta zasada - róże koniecznie czerwone - klasyka i elegancja oraz ponadczasowość  w  jednym.
Ale wbrew oczywistym skojarzeniom czerwień potrafi świetnie połączyć się z innymi kolorami. Kompozycje takie mogą mieć charakter zabawnych i lekkich w odbiorze lub też wyrafinowanych i mocno klasycznych w swojej formie.
Ja tym razem postawiłam na klasykę, ale w lżejszej i świeższej odsłonie łącząc odcienie czerwieni z  szarością i bielą. Połączenie takie świetnie sprawdzi się w neutralnych wnętrzach i stonowanej kolorystyce. Najlepiej białej lub szarej.
Co ciekawe aranżacje pokazane na fotografiach pięknie będą wyglądać zarówno w nowoczesnych przestrzeniach, jak i w klasycznych wnętrzach przez co są szalenie uniwersalne.
Od zeszłego roku nasi dekoratorzy kreują dekoracje stołów na dwóch wysokościach wykorzystując do tego kompozycje o różnych wysokościach. Za każdym razem wspólnym mianownikiem jest kolorystyka oraz rodzaj użytego materiału dekoratorskiego.
W tej stylizacji zaczynamy od koloru szarego, który jest tłem całej kompozycji i występuje w kolorze obrusu. Dalej mamy srebrne podtalerze, sztućce oraz białe serwetki i kolorowe wydruki stanowiące jednocześnie biżuterię stołu. Te spokojne kolory przygotowują nas powoli do mocnego kolorystycznego akcentu. W tym miejscu pojawia się czerwień w szkle, czerwień w kwiatach i czerwień w akcentach wydrukowanych na ślubnej papeterii.
Koniecznym zwieńczeniem całej stylizacji są oczywiście świece, bez których nie odbędzie się żadne przyjęcie z klimatem oraz kwiaty, piękne kule z czerwonych róż ułożone  na  szklanych  wazonach.
Pamiętajmy o konsekwencji w dekoracji, tak aby nasz kolor miłości - czerwień stał się początkiem całej stylizacji naszego przyjęcia.

Produkty biorące udział w stylizacji: ALEX DECO www.dekoracjealex.pl; GALERIA SŁODKOŚCI www.galeriaslodkosci.pl; MRs DESIGN www.iammrsdesign.pl; RAJT hale namiotowe i wyposażenie www.rajt.pl; SALON WHITE www.salonwhite.pl; SOAP BUBBLE www.soapbubble.pl

Podobał ci się artykuł zostaw komentarz

 

Partnerzy

Artykuły podobne

KOLOR ŚLUBU
KOLOR ŚLUBU
Script logo