Wyszukiwarka

STYLOWE ZŁOTO I SREBRO

STYLOWE POŁĄCZENIE ZŁOTA I SREBRA ZACHWYCA

Podczas konsultacji w naszym showroomie wiele par młodych ma wątpliwości czy, i jak łączyć złoto i srebro. Mam nadzieję, że stylizacja na fotografiach przekona wszystkich, iż różne kolory metali można skomponować naprawdę świetnie. Najważniejsze jest, by zachować równowagę i tak użyć materiały dekoratorskie i wyeksponować w odpowiednim miejscu, aby całość tworzyła spójny i artystycznie wysmakowany efekt.I tym razem grupa naszych florystów i dekoratorów Alex Deco pod czujnym okiem managera projektu - Marleny - stworzyła zjawiskowe aranżacje florystyczne. Po raz kolejny z sukcesem połączyliśmy dwa rodzaje dekoracji wysokie i niskie.
Na okrągłych stołach z białymi obrusami znalazły się przezroczyste szklane podtalerze - nowość w naszej firmie. Drobne złote kuleczki na ich brzegach w otoczeniu wypolerowanych srebrnych sztućców stworzyły pierwsze udane połączenie. Na szczególną uwagę zasługują szklane świeczniki, które w metalicznej odsłonie w kolorze srebra i złota pięknie rozświetlały stół nawiązując do historycznych czasów pałacowych wnętrz.
Aby uzyskać równowagę między zastosowaną paletą kolorów, fakturą podtalerzy i świeczników dekoracje kwiatowe są monochromatyczne. Pozostajemy w spokojnych tonacjach bieli i ecru przy zastosowaniu klasycznych odmian kwiatów: róży, gipsówki i materiałowej hortensji. Dopełnieniem tej złoto-srebrnej scenografii przyjęcia weselnego były szklane wazony, w których pięknie odbijało się światło świec.

Publikacja: magazyn PANNA MŁODA
Pomysł i wykonanie scenografii: Marlena Kraska - dekoratorka ALEX Deco
Suknia ślubna: SALON WHITE
Tort: GALERIA SŁODKOŚCI
Papeteria: HELLO calligraphy
Fotografie: Leszek Bosak dla magazynu PANNA MŁODA
Miejsce: HOTEL BELLOTTO

Podobał ci się artykuł zostaw komentarz

 

Partnerzy

Artykuły podobne

KOLOR ŚLUBU
Script logo