Wyszukiwarka

TARGI

 • targi Polska Gala Ślubna

  targi Polska Gala Ślubna

 • stoiska najlepszych salonów ślubnych

  stoiska najlepszych salonów ślubnych

 • pokazy kolekcji ślubnych 2017

  pokazy kolekcji ślubnych 2017

 • topowi styliści fryzur i makijażyści

  topowi styliści fryzur i makijażyści

 • tłumy odwiedzających targi

  tłumy odwiedzających targi

 • trendy na nowy sezon ślubny

  trendy na nowy sezon ślubny

 • najlepsze firmy jubilerskie

  najlepsze firmy jubilerskie

 • tysiące pomysłów i inspiracji

  tysiące pomysłów i inspiracji

DLACZEGO NALEŻY BYĆ NA TARGACH ŚLUBNYCH...

Właśnie się zaręczyliście, zatem pora przystąpić do zorganizowania dnia Waszego ślubu. Nie jest to sprawa prosta, ale też nie przesadzajmy, iż jest to na tyle trudne, że sami temu nie sprostacie. Jak najbardziej z pomocą najbliższych jesteście w stanie bez problemu zdecydować o tym, co w dniu ślubu jest dla Was ważne, a co nie ma dużego znaczenia i co w związku z tym należy zamówić, gdzie musicie pójść, aby dograć wszystkie szczegóły tego dnia.

A ZATEM DO DZIEŁA, PRZYGOTOWANIA CZAS ROZPOCZĄĆ...

Właśnie dla takich osób genialnym rozwiązaniem jest odwiedzenie targów ślubnych, na których swoje oferty przedstawiają firmy zawodowo zajmujące się tematyką ślubu i wesela. Takie targi organizowane są w dużych polskich miastach, a największe z nich odbywają się w Warszawie w samym centrum stolicy, czyli w Pałacu Kultury i Nauki. Impreza ta, odbywająca się pod nazwą POLSKA GALA ŚLUBNA wyznacza już wielu lat trendy na nadchodzący sezon ślubny. To właśnie tutaj na prawie 8.000 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni, w marmurowych, zabytkowych wnętrzach, na dwóch piętrach i w kilku olbrzymich salach odbywają się spotkania z wystawcami, rozmowy, prezentacje nowości ślubnych, wyprzedaże, liczne konkursy z nagrodami i wreszcie profesjonalne pokazy mody ślubnej i wizytowej na najdłuższym wybiegu w Polsce, budowanym specjalnie z okazji targów ślubnych. To podczas Polskiej Gali Ślubnej premiery swoich ślubnych kolekcji na sezon 2017 będą mieli polscy i zagraniczni producenci i projektanci. To właśnie tutaj swoją polską premierę będzie miała ślubna kolekcja światowej sławy duetu projektantów Viktor&Rolf. Znani nie tylko z paryskich i nowojorskich pokazów mody, ale także jako kreatorzy zapachów perfum, swoje suknie ślubne sprzedają tylko i wyłącznie w siedmiu europejskich stolicach. Od tego sezonu również po raz pierwszy będzie można obejrzeć, przymierzyć i kupić ich ślubną kolekcję w Warszawie w Salonie White. Swoje najnowsze kolekcje pokażą również znane światowe marki Justin Alexander, Lillian West, Sincerity i wielu innych. Z polskich producentów i projektantów na pewno warto zobaczyć kolekcję ślubną Violi Piekut, znanej z tego, że ubiera wiele polskich aktorek i celebrytek. Wszystkie te suknie i wiele innych podziwiać będzie można na pięknych modelkach podczas kilkunastu pokazów mody ślubnej i wizytowej, które odbywać się będą podczas 2 dni targowych.

Wiadomo, że suknia ślubna to taki najbardziej widoczny ślubny symbol, ale to tylko jeden element z wielu, które pozostają do wybrania i zamówienia. I właśnie wszystkie te elementy możecie zobaczyć i zdecydować o ich wyborze podczas targów Polska Gala Ślubna.

Kilkanaście stoisk ze złotem i biżuterią, gdzie znane duże marki jubilerskie takie jak Apart, W.Kruk, Yes czy Aren’Art ramię w ramię z jubilerskimi pracowniami złotniczymi będą prezentować szeroką ofertę obrączek. A ich zamówienie podczas dni targowych często jest związane z uzyskaniem nawet 40% rabatu.

Kilkadziesiąt hoteli, pałaców, zamków, restauracji, domów weselnych czy też innych oryginalnych miejsc gdzie możecie zaprosić swoich gości na przyjęcie weselne.

Przepiękne stoiska firm dekoratorskich, obok których nie sposób przejść obojętnie, bowiem każde z nich zawsze zachwyca perfekcyjnymi aranżacjami ślubnymi, czy to w stylu eleganckiego glamour, czy w klimacie rustykalnym lub boho. Na tych stoiskach możecie porozmawiać z osobami, które wyznaczają trendy w scenografiach ślubnych. To oni tworzą ciekawe motywy przewodnie do waszych ślubów, to oni decydują o nadaniu konkretnego stylu i klimatu całej uroczystości i to oni decydują o modnych kolorach, które będziecie chcieli dodać do tradycyjnej bieli czy ecru podczas waszej uroczystości.

Ślubna papeteria to kolejny ważny element, który jest nierozerwalnie związany z tym tematem. Zawsze, specjalnie na targi, firmy projektujące wzory zaproszeń ślubnych, kart menu, winietek, podziękowań itd., szykują nowe wzory graficzne. Aby pokazać trendy i zachwycić nowymi pomysłami, zestawieniami kolorystycznymi, tłoczeniami, wodnymi znakami czy ciekawą fakturą papieru.

Po obejrzeniu tych wszystkich nowości podjęcie decyzji o wyborze na pewno łatwe nie będzie, ale to przecież o to chodzi, aby mieć wybór jak największy. A tutaj w jednym miejscu można zobaczyć będzie wszystko to, co oferuje cały rynek ślubny. To będzie miejsce pełne nowatorskich pomysłów, premier modowych i najmodniejszych trendów. Nie będziecie musieli już zatem korzystać z żadnej dodatkowej pomocy, ani zastanawiać się co oryginalnego wymyśleć na ślub i wesele, bo po takich dwóch dniach intensywnych spotkań z ludźmi z branży ślubnej będziecie mieć głowę pełną pomysłów oraz dziesiątki namiarów na firmy i ludzi, którzy te wasze pomysły pomogą Wam zrealizować.

Zatem już teraz zarezerwujecie sobie weekend 13-14 stycznia 2018 roku na „ślubną burzę mózgów” i odwiedzcie Polską Galę Ślubną w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Bilety do kupienia już teraz poprzez stronę internetową www.targislubne.com lub w kasach przy wejściu na targi.

Podobał ci się artykuł zostaw komentarz

 

Partnerzy

Script logo