Wyszukiwarka

VIKTOR & ROLF Mariage KOLEKCJA 2017

Viktor and Rolf Mariage 2017

Ze względu na to, że Polska moda właśnie dzięki tej kolekcji ma zaszczyt ujrzeć projekty duetu Victor & Rolf pragnę przybliżyć Państwu sylwetkę wspomnianych projektantów. Dorastali oni na holenderskich przedmieściach. Moda zawsze była dla nich źródłem inspiracji, dzięki niej mogli oderwać się od szarej rzeczywistości. Viktor Horsting i Rolf Snoeren poznali się na studiach w Akademii Mody w Arnhem. Postanowili kontynuować znajomość i od ukończenia szkoły w 1992 roku działają jako duet zawodowy.

Dziś ujrzycie Państwo kolekcję sukien ślubnych we współpracy ze znanym domem mody ślubnej Justin Alexander. Viktor Horsting i Rolf Snoeren od lat słyną ze swoich awangardowych pomysłów. Wciąż pozostają wierni trzem zasadom swego domu mody: nieoczywistej elegancji, niebanalnemu glamourowi i prowokującemu krawiectwu. W ich kolekcji ślubnej na rok 2017 na próżno  szukać wszędobylskich gorsetów, spódnic na planie koła czy koronek, perełek i haftów. Viktor & Rolf ujmują minimalizmem, który opiera się na prostych cięciach i mocnych detalach w stylu asymetryczncyh falban, pensjonarskich kołnierzyków czy sztywnych kokard w rozmiarze maxi. Do skopiowania dla każdej supermodnej panny młodej!

Kochają ich Tilda Swinton, Tori Amos, Natalie Portman, Kelly Osbourne, Gwen Stefani i Rihanna.

Na całym świecie jest tylko 25 salonów, w których dostępne są projekty duetu Victor & Rolf. Od tego roku jednym z tych miejsc będzie warszawski Salon White, jedyny salon ślubny w Polsce, który może poszczycić się posiadaniem tej kolekcji.

Fotografie: serwis prasowy VIKTOR&ROLF

Podobał ci się artykuł zostaw komentarz

 

Partnerzy

Script logo