Wyszukiwarka

ZEGAR

Czas na milość.
Wskazówki, cyferblaty duże i małe...

Motyw zegara to stylowy i elegancki pomysł na spersonalizowanie uroczystości ślubnej. Abcolutnie nie nalezy go traktować jako symbolu odmierzającego czas czyli nostalgicznie i melancholijnie. To ma być znak tego, że właśnie od tego dnia, dnia ślubu zaczynacie Wasze wspólne życie jako malżonkowie i chcecie aby ten zegar odmierzył Wam jak najwięcej wspólnych dni i nocy w miłości i szcześciu.

Zegary od tych z wielkim cyferblatem po subtelne i małe mogą tworzyć tło dla organizowanego w plenerze ślubu cywilnego. Na tle takiej ściany do której przymocowanych będzie kilkanaście cyferblatów oprócz uroczystości ślubu można jeszcze zorganizowac potem sesję zdjęciową. Fotografie wykonane na takiej ściance będą wspaniałą pamiątką i dla Was i dla Waszych gości. Zegary dodatkowo można wykorzystać jako elementy graficzne w zamawianej papeterii ślubnej. Będą wóczas towarzyszyć Wam i Waszym gościom na zaproszeniach, kartach menu, wizytówka imiennych na stołach, na numeracjach stołów czy też na serwetkach.

Zegary można wkomponować jako elementy scenograficzne na stołach weselnych. Dodając do nich kwiaty czy gałęzie stworzy się niepowtarzalne kompozycje dekoratorskie.

 

Podobał ci się artykuł zostaw komentarz

 

Partnerzy

Artykuły podobne

MOTYW PRZEWODNI
MOTYW PRZEWODNI
Script logo