Co zamiast biustonosza do sukni ślubnej?

21 marca 2023
ślubne stylizacje, kolor przewodni ślubu, suknie ślubne

Co zamiast biustonosza do sukni ślubnej?
TAŚMY MODELUJĄCE DO BIUSTU.


Rozmowa z Sylwią Stefanowicz, założycielką marki BILBETTE.pl
Czy już słyszałyście o taśmach do modelowania i podnoszenia biustu Boob Tape?
Jest to rewelacyjny zamiennik stanika do nagich pleców i głębokich dekoltów na klatce piersiowej. Często słyszymy jak ogromnym problemem jest dobranie odpowiedniej bielizny do wymarzonej sukni ślubnej, szczególnie jeśli ma ona wiele wycięć lub prześwitujących tiuli. Wiele panien młodych pozostawia ten temat na dalszy etap planowania wielkiego dnia, a później okazuje się, że stanika do sukni nigdzie nie można znaleźć, nawet w luksusowych butikach bieliźnianych. Ale nie ma się co martwić, z pomocą przychodzi polska marka bielizny na specjalne okazje Bilbette. Mieliśmy przyjemność porozmawiać na ten wrażliwy temat z założycielką marki, Panią Sylwią Stefanowicz, która od wielu lat specjalizuje się w brafittingu, a szczególnie w niszy „solution wear”, czyli bielizny na specjalne okazje.
 
Redakcja: Pani Sylwio, marka Bilbette posiada chyba największy tego typu asortyment w Polsce, dlaczego zdecydowała się Pani na ten akurat typ bielizny? 

Sylwia Stefanowicz - Bilbette : Była to bardzo łatwa dla mnie decyzja, ponieważ sama uwielbiam modę i wszelkiego rodzaju stylizacje z odkrytymi ramionami czy dekoltami. Nigdy jednak nie udało mi się trafić w dziesiątkę z idealnym rozwiązaniem dla moich potrzeb. Podobny problem zauważyłam przy pracy z klientkami w naszych bieliźnianych butikach. Stąd pomysł na lepsze rozwiązania, jakie obecnie oferuje marka Bilbette. 


Redakcja: ważne jest przygotowanie bielizny do wymarzonej sukni ślubnej? Czy można po prostu ominąć stanik, ponieważ suknie ślubne w wielu przypadkach posiadają wbudowany gorset czy usztywniane miseczki? 

Bilbette: To jest świetne pytanie! Wydawałoby się, że suknia jest na tyle mocno skonstruowana i usztywniona, że stanik będzie zbędny. Jednak nasz biust nie jest niestety usztywniony, tak więc pozostawienie go samemu sobie może spowodować wiele niekomfortowych odczuć czy sytuacji takich jak: prześwitujący zarys brodawek, opadające piersi czy też nadmierny ruch biustu we wszystkie możliwe strony podczas tańca. A to chyba ostatnia rzecz, jaką chcemy doświadczyć w naszym wielkim dniu. Rzadko mówimy o poczuciu bezpieczeństwa w bieliźnie, ale w dniu ślubu proszę mi zaufać, nikt nie chce mieć na głowie opadających ramiączek, wystającego obwodu spod dekoltu czy też odstającego brzucha w sukni ślubnej za 20 tys. zł.

bielizna do ślubu, biustonosz ślubny, biustonosz na duży biust


Redakcja: To prawda, przeoczenie tematu bielizny do sukni ślubnej może skończyć się katastrofalnie. Każda panna młoda chce wyglądać najpiękniej w dniu ślubu, wydajemy na  to  ogromne  pieniądze.

Bilbette: Oczywiście, dlatego właśnie oferujemy wiele rozwiązań do sukni ślubnych – staniki, nasutniki, wkładki push-up do gorsetów, bieliznę modelującą i oczywiście nasze rewelacyjne taśmy do biustu Boob Tape. Nie ma nic gorszego niż oglądanie zdjęć ślubnych z biustem do pasa i odstającymi fałdami brzuszka spod sukni, jeśli nie zadbamy o odpowiednią bieliznę.

Redakcja: Proszę opowiedzieć o taśmach, bo rzeczywiście słychać o nich coraz więcej, ale jednak jest to nadal nowinka w branży ślubnej. Co to są taśmy do biustu, jak działają i czy można je stosować samemu bez pomocy brafitterki?

Bilbette: Taśmy Bilbette działają na podobnej zasadzie jak taśmy do tejpingu ciała, jednak mają inną zawartość i kompozycję kleju, który ma za zadanie unieść ciężar piersi, nawet tych w bardzo dużych rozmiarach. Dlatego nasze taśmy do biustu mają tak szerokie grono zwolenniczek. Pracujemy na kleju, który posiada specjalną recepturę i wykonany jest w Niemczech. Dodatkowym plusem naszej taśmy jest jej kolor. Zaprojektowaliśmy kolor najbliższy odcieniom karnacji Polek, tak aby dobrze komponowały się z ich ciałem. Co do samego oklejana piersi taśmami – tutaj jest kilka ważnych zasad np. dobre przygotowanie skóry, znajomość metod oklejania i trochę wprawy, by taśma do biustu sprawdzała się idealnie do każdej sukni ślubnej. Proponujemy ponad 12 metod zakładania taśm na biust. Podajemy szerokie informacje jak zakładać taśmy na piersi w naszych instruktażach, filmikach Youtube i na naszym blogu (www.bilbette.pl). Każdej pannie młodej polecamy zapoznanie się z taśmami znacznie wcześniej przed dniem wesela. Należy wykonać próbę przed lustrem, a jeśli biust jest cięższy np. mocno obwisły lub bardzo duży, do współpracy można zaangażować koleżankę. To naprawdę nie jest takie skomplikowane, wystarczy wykonać kilka prób i będziemy profesjonalistkami! Gwarantuję, że każdy biust można ładnie wymodelować, każdy duży biust możemy świetnie podnieść, aby wyeksponować i podkreślić talię pod biustem i zebrać piersi do środka. Nasza taśma ma świetną moc! Polecamy zaopatrzyć się w 2 rolki – jedną na próby i drugą na dzień ślubu.
 

taśmy modelujące do biustu, biustonosz ślubny, duży biust w sukni ślubnej


Redakcja: Na koniec, o czym jeszcze warto pamiętać przed ślubem? Czy ma Pani jakieś dodatkowe porady, o których nie dowiemy się nigdzie indziej?

Bilbette: Tak, bardzo bardzo mocno polecam stosowanie bielizny modelującej pod suknie ślubne. Naprawdę nawet dziewczyny z pięknymi sześciopakami po zjedzeniu obiadu weselnego będą narażone na odstający brzuszek, a to zepsuje nam całą estetykę wyglądu. Druga porada to unikanie klasycznych majtek, aby nie pokazywać ich zarysu na pośladkach pod suknią ślubną. Idealnie sprawdzą się stringi z wysokim stanem modelujące brzuch lub majtki/body z nogawkami. Warto również zaopatrzyć się w dwustronną taśmę bieliźnianą w razie ewentualnych „wpadek” oraz igłę i nitkę. Jeśli nosisz wkładki push-up, zabezpiecz je w kieszonkach sukni lub zrób sama kieszonki w domu, by nie przesunęły się podczas ruchu. Jeśli musisz założyć stanik klasyczny z obwodem, a masz głęboki dekolt – przyszyj obwód pod suknię, aby nie przesuwał się na otwarty dekolt podczas ruchu.

Redakcja.: Dziękujemy za rozmowę
 

taśmy modelujące do biustu, biustonosz ślubny, duży biust w sukni ślubnej

bielizna modelująca do biustu, biustonosz ślubny, duży biust w sukni ślubnej
 


Bielizna modelująca https://bilbette.pl/

 

Zobacz również

Najmodniejsze suknie ślubne

Magazyn PANNA MŁODA 2023

Warszawa, ul. J.P.Woronicza 31 lok. 45
Woronicza Qbik Loft

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN SERWISU I SKLEPU INTERNETOWEGO

Kontakt