Ślubne wybory i decyzje. Koniec z ocenianiem, szufladkowaniem i dokonywaniem wyborów za nas!

07 lutego 2023
motyw ślubu cytyrna, kolor cytrynowy, kolor przewodni ślubu

Dzisiejsze czasy pozwalają na pełną dowolność w kwestii planowania wesela, jak i całej ceremonii ślubnej, a wyborów jakich możemy dokonać jest mnóstwo. Jednak kto lepiej wybierze najlepszą salę, najciekawszą orkiestrę bądź DJ’a czy najpiękniejszą suknię? Kto zna nas lepiej niż my sami? Spełnianie swoich marzeń i wybieranie swojej drogi jest możliwe w każdym aspekcie i na każdym etapie przygotowań do dnia ślubu.
Czas postawić grubą kreskę i odciąć się od czasów, kiedy dawałyśmy wolną rękę innym do spełniania swoich marzeń naszym kosztem. 

Koniec z ocenianiem, szufladkowaniem i dokonywaniem wyborów za nas!
„Beauty Full – It’s your wedding day” to hasło, którym może kierować się każda Panna Młoda w czasie ślubnych przygotowań. Chcemy, aby Państwo Młodzi mieli świadomość, że myślenie o sobie i stawianie na własne wybory w dniu ślubu nie jest czymś złym – to po prostu spełnianie swoich personalnych marzeń. Własne wybory Państwa Młodych dotyczą nie tylko tych w przymierzalni, ale i w kwestii muzyki, jedzenia, zaproszonych gości, miejsca w jakim odbywa się uroczystość itd. Decyzji jakie muszą podjąć jest mnóstwo. W całym stresie związanym z przygotowaniami z pewnością nikt nie chciałby słyszeć niepotrzebnych rad (kiedy o nie nie pyta), zbędnych komentarzy (które nie są miłe i nikomu nie pomogą) czy uwag (chociażby tych odnośnie wyglądu).

 

suknie ślubne, panna młoda, ślub, wesele


Agnes Fashion Group postawiło sobie za zadanie zmianę sposobu myślenia Polek, a przede wszystkim zachęcenie Panien Młodych do bycia sobą, bo w tym nie ma nic niewłaściwego! Stawianie siebie, swoich potrzeb i swoich wartości na równi jest wspaniałą umiejętnością, której warto się nauczyć i warto ją wykorzystywać. Jako marka ślubna chcemy oddać głos naszym klientkom w trakcie wyboru najważniejszej sukni w życiu.

POMYŚL ZANIM POWIESZ
Podczas przymiarek sukien ślubnych w przymierzalniach, często słyszymy z czym się borykają przyszłe Panny Młode ze strony bliskich. Skarżą się one na komentarze swoich rodziców, ciotek, wujków. „Czemu taka muzyka?”, „Ta sukienka Cię pogrubia, wybierz tą”, „Ja bym wybrała inne menu”, „Ślub na plaży? Musisz zrobić ślub i wesele na porządnej sali”, "Chyba my płacimy". Oczywistym jest, że nasi bliscy chcą dla nas jak najlepiej, jednak często nie zwracają uwagi na Państwa Młodych, a chcą za wszelką cenę zadowolić gości weselnych. 
 

 

panna młoda XL, suknia ślubna w dużym rozmiarze


Nie oszukujmy się – wszystkim nie da się dogodzić. Często emocje i stereotypy biorą górę nad człowiekiem, co należy wziąć pod uwagę. Która bliska nam osoba nie ekscytowałaby się ślubem rodzeństwa, przyjaciela czy dziecka? Jednak w tym dniu najważniejsza jest Para Młoda, ich wybory oraz ich samopoczucie, a bliscy powinni dawać im wsparcie jakiego potrzebują. Podczas 30 lat doradzania Pannom Młodym w trakcie przymiarek, wiele razy spotkaliśmy się z negatywnymi słowami kierowanymi do Panny Młodej ze strony najbliższych dla niej osób. Kiedy Panna Młoda czuje się wyjątkowo w tej jednej sukni, a w jej oczach można zauważyć iskierki wystarczy tylko akceptacja jej wyboru. To na to Panna Młoda czeka w przymierzalni – żeby dodać jej pewności siebie i przyznać, że wygląda olśniewająco, a słowa „Ja bym jej nie wybrała” czy „Mnie się nie podoba” nie są już dla niej tak istotne, ponieważ dzień ślubu należy do niej i jej przyszłego małżonka. To oczekiwania Pary Młodej powinny być spełnione, aby mogli w pełni cieszyli się swoim dniem. 

 

suknia ślubna


Warto zastanowić się przed wypowiedzeniem komentarza i opinii kierowanego w stronę Panny Młodej czy Pana Młodego. 
Czy komentarz jest potrzebny? Czy wniesie coś dobrego? Czy cokolwiek zmieni? W dniu ślubu Para Młoda ma wystarczająco dużo stresu, więc lepiej im pomóc jak tylko możemy (chociażby dostosować się do klimatu ślubu oraz wesela, spojrzeć na wszystko ich oczami i wspólnie celebrować z nimi tę piękną chwilę). Jako gość bądź ich bezpieczną przystanią, do której mogą się kierować, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Niech wiedzą, że mogą liczyć na Twoją pomoc, a Ty z przyjemnością będziesz częścią tego wyjątkowego dnia.
Marka AGNES FASHION GROUP staje naprzeciw wszystkim Pannom Młodym - tym spokojnym i zwariowanym, rozważnym i szalonym, o różnych figurach, budżetach czy wyznaniach, które wiedzą czego chcą, a jednocześnie potrzebującym wsparcia w podejmowaniu decyzji. Stajemy murem za wyborami Panny Młodej, która jest zdeterminowana do spełnienia jednego ze swoich marzeń. Jako producent sukni ślubnych chcemy dołożyć wszelkich starań, aby każda Panna Młoda w stu procentach mogła się cieszyć tak ważnym dniem. W pełni szanujemy zdanie Panny Młodej, nie narzucamy przy tym nic swojego – naszym zadaniem jest bycie profesjonalnym w trakcie podejmowania emocjonalnej decyzji zakupu. Decyzja Panny Młodej jest dla nas najważniejsza. 

 

Suknie ślubne AGNES FASHION GROUP

 

Zobacz również

Najmodniejsze suknie ślubne

Magazyn PANNA MŁODA 2023

Warszawa,

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN SERWISU I SKLEPU INTERNETOWEGO

Kontakt